FİRMAMIZ HAKKINDA

Şirket Geçmişimiz

Magazin Mobilya Taşkıranlar grubuna ait 2015 yılında kurulan mobilya markasıdır.

MAGAZİN MOBİLYA

Magazin Mobilya, sanayi ve ticaret sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeye sahip Taşkıranlar Grup Şirketleri’nin mobilya markasıdır. Ev mobilyası alanında yatak, yemek ve yaşam odalarında kullanılan panel ve yumuşak grup mobilyaların üretimini İnegöl de ki tesislerinde gerçekleştirmektedir.
MRP destekli son teknoloji üretim sistemiyle, yıllık 500.000 m² suntalam ve 3.960.000 mt kumaş işleme kapasitesiyle değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ
Mobilya alanında müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerinden yola çıkarak ürün çeşitliliğini artırarak ve kaliteden taviz vermeden markayı ve marka güvenilirliğini korumaktır.

VİZYONUMUZ
Mobilya alanında firmamızın yurtiçi ve yurtdışı pazarında sürekliliğini artırmak amacıyla sektörün öncüsü olarak gösterilen firmaların arasına girmek

Magazin Mobilya, Taşkıranlar Grup’un markasıdır.

1635
MEMNUN MÜŞTERİLER
6
YILLIK DENEYİM
68
PERSONEL
396
SATIŞ NOKTASI
41
REFERANS
73
MODEL SEÇENEĞİ

Çünkü hayallerinizi gerçek ile buluşturuyoruz.

Yeni modellerimizi ve renk seçeneklerimizi merak edenler ile çok yakında fuarda buluşacağız. Fuar standımızı ziyaret edene kadar tüm modellerimizi websitemiz üzerinden görebilirsiniz.

''Mükemmeliyeti yakalamak için denenmemişleri dene''

2015 yılından itibaren değişen tek şey tecrübemiz oldu. Hala ilk günkü heyecanla mobilya üretmekten keyif alıyoruz. Her gün yeni bir şey öğreniyor ve bununla ilgili ar-ge çalışmaları yapıyoruz.

EN KISA SÜREDE BİZİMLE

İletişime Geçin

Bize tüm sorularınızı hiç çekinmeden aşağıda yer alan iletişim kanalları üzerinden bize ulaştırabilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamak için sabırsızlanıyoruz.